Pondělí 24. ledna 2022, svátek má Milena
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 24. ledna 2022 Milena

Pochod pro Aleppo je jen sprostá propaganda stoupenců terorismu

16. 01. 2017 10:39:59
Onen slavný pochod pro Aleppo není nic jiného, než dobrá PR na podporu povstalců, z nichž mnozí jsou horší jak syrský prezident Assad. Organizátorům pochodu totiž vadí jen Rusko, ale ne například taková Saúdská Arábie ...

Organizátoři tohoto PR kousku pod názvem "Civil March for Aleppo" se snaží tvářit jako nezávislí bojovníci za práva civilistů. Ve svém prohlášení, proč to dělají, píší: Nechceme dělat politiku, ale chceme ukončit bombardování Aleppa a jiných syrských měst. Zdroj.

Kde ovšem byli tito nezávislí aktivisté, když sunnitští teroristé s podporou Saúdské Arábie, EU, USA, Turecka, Kataru a dalších vraždili šíitské muslimy, křesťany a CIVILISTY? Kde byli tito užiteční idioti? ANO, nebylo jich potřeba, protože to vypadalo, že sunnitští povstalci terorizující křesťany, umírněné muslimy a šíitské muslimy zvítězí. Katar a Saúdská Arábie si pak budou moci s Tureckem postavit přes syrské území ropovod, který jim syrský prezident Assad nedovolil.

Jenže pak do hry vstoupilo Rusko a teroristé podporování USA, EU, Tureckem, Katarem a Saúdskou Arábií začali prohrávat. A Aleppo? Víte, že když došlo v Sýrii k nepokojům a povstání sunnitů, tak Aleppo bylo v klidu a nebouřilo se? Teprve, když do Aleppa dorazili emisaři povstalců a teroristé prorazili obrannou linií syrské armády, tak se z Aleppo stalo bojiště. Aleppo bylo terorizováno, ne však syrskou vládou, ale právě těmi povstalci, kteří si etnicky a nábožensky smíšené město vzali jako zajatce a začali terorizovat křesťany, umírněné muslimy a šíitské muslimy.

A kde tehdy byli tito slavní "nezávislí" aktivisté? Nikde. Mlčeli, protože teroristé vítězili. Dnes naopak teroristé prohrávají, a tak je potřeba do médií nasadit užitečné idioty nazvané nezávislí aktivisté, kteří mají přesně stejné požadavky, jako prohrávající teroristé: Připoj se, jestli si myslíš, že bezletová zóna a vytvoření humanitárních koridorů jsou naprosto nutné a musí být prosazeny co nejdříve. Zdroj.

Proč to vše? Protože bezletová zóna bude teroristy chránit při jejich teroru proti umírněným muslimům, křesťanům a šíitským muslimům a před ruskou snahou tyto oběti sunnitských teroristů bránit a tzv. humanitární koridor umožní pašovat mezi humanitární pomocí zbraně a pod.

Odhalit tuto PR akci stoupenců islamistických teroristů není tak těžké. Podívejte se třeba k nám do Prahy. Kolem kterých ambasád tito užiteční idioti manifestovali? Kolem ruské a syrské ambasády. Proč nešli vyjádřit svůj nesouhlas s podporou sunnitských teroristů i před ambasády Saúdské Arábie, USA, Turecka? To už přece víme všichni ...

Víte o tom, že povstalce a teroristy v Sýrii cvičí i příslušníci našich tajných služeb?

Eurabia.cz o tom píše: Syrská vláda zveřejnila jména a státní příslušnost spolupracovníků povstaleckých teroristů ve městě Aleppo. Tito lidé se měli podílet na výcviku a podpoře povstalců proti režimu prezidenta Assada.

Komentátor Peter Markup upozorňuje na to, že syrští povstalci se snaží otrávit vodu pro miliony Syřanů na území pod kontrolou syrské vlády, hezké věci to ten pochod pro Aleppo podporuje ....

Perlička na závěr. Tuto PR akci na podporu syrských povstalců podporuje i Muslimská obec v Praze, která šíři mezi českými muslimy knihy vyvolávající nenávist k šíitským muslimům, umírněným muslimům a křesťanům. Inu, dobré vědět kdo podporuje teroristy v Sýrii ....

Autor: Lukáš Lhoťan | pondělí 16.1.2017 10:39 | karma článku: 42.43 | přečteno: 2297x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Naše budoucnost- tvořivá společnost

Nová vláda se snaží. Možná nezavřou antivaxery do koncentračních táborů a budu moci jezdit 17 letí rychlostí 150 km/ hodinu, Bude to stačit lidem ke štěstí ?

22.1.2022 v 10:24 | Karma článku: 14.78 | Přečteno: 260 | Diskuse

Stanislava Ševčíková

V Rakousku ženy s hidjábem ve zdravotnictví nevadí...

Navštívila jsem v Rakousku zdravotnické zařízení. Na recepci byla dívka s hidjábem, zdravotní sestra měla hidjáb také. Nikomu to nevadilo... Nebála jsem se, že by hidjáb nebyl dezinfikovaný.

21.1.2022 v 6:52 | Karma článku: 13.54 | Přečteno: 983 | Diskuse

Zdenek Horner

Právní vada za Babiše není právní vada za Fialy?

Populismus Babiše prý není populismus Fialy. Ale když dva dělají totéž, tak je to totéž. Vláda právě prosazuje právní úpravu, která je protiústavní a podle vyjádření dotčených soudců k ústavní žalobě dojde.

20.1.2022 v 8:55 | Karma článku: 24.38 | Přečteno: 706 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Slevy a výjimky ze slev, mlžící témata pana ministra.

Dnes se šílí nad cenami energií a slevami pro důchodce. Přitom zavést trošičku socialismu by neuškodilo, když jde o monopolistické záležitosti. Lidé to svojí hlavou pochopit nedokáží.

19.1.2022 v 15:23 | Karma článku: 21.03 | Přečteno: 493 | Diskuse

Zdenek Horner

Velký návrat tupých škrtů

Šetření v zájmu státního rozpočtu je určitě žádoucí, ale podobně jako vize green deal. Pro význam šetření nejsou dnes žádné relevantní důkazy. V současnosti se vláda vrhla na špinavé, ukvapené až hloupé šetření.

19.1.2022 v 12:02 | Karma článku: 25.58 | Přečteno: 717 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2714


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Najdete na iDNES.cz