Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Pátek 2. června 2023 Jarmil

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Vít Hassan & Karel Mašek = ( nechci se vyjádřit sprostě)!!!Rv

0 0
možnosti
Foto

Podařilo se mi získat screenshoty dokazující přátelství Lukáše Lhoťana se skutečnými neonacisty a zároveň screenshoty dokazující jeho napojení na fašistické organizace. 

Již brzy budou zveřejněny.

0 5
možnosti

J68i49ř94í 36R72a21š98k26a

18. 1. 2015 19:50

To říká člověk s kriminální minulostí a násilník, který mlátí lidi teleskopickým obuškem a zastrašuje a vyhružuje jiným lidem tím, že má kontakty v řadách policie ap.. Jestli rozhodně něco nejste, tak to důvěryhodný "novinář."

4 0
možnosti

Nevíte tady někdo za co byl obhájce islámu Vít Hasan odsouzen? Bylo to prý násilí ... Zajímavou skutečností je, že byl v minulosti nepodmíněně odsouzen za násilnou trestnou činnost.

6 1
možnosti

J43a53r50a 92R87a26n81k

18. 1. 2015 18:35

Za fingovane manzelstvi je jinde nezakonne, nevim, jak dlouho se ceka na ceske obcanstvi, ale jinde by na nej cekal leta a stejne musel prokazat, ze spolu ziji. Navic by ho mela puvodni manzelka na urcita leta sponzorovat i financne.

2 0
možnosti

Kolik sem cpou peněz ty muslozemě,aby evropa přes ty hnusy podporovala jejich příliv?Aby nám lhali,že islámisti nejsou islám?Hnus

0 0
možnosti

Karma a dík za pravdivé informace.R^

9 0
možnosti

K89a64r63e96l 95M30a12s71e82k

18. 1. 2015 16:23

Když Lhoťan o morálce káže:

K islámu konvertoval v 15 letech, v roce 1998 v islámském centru ve Stuttgartu absolvoval čtyřměsíční vzdělávací kurs o islámu, je absolventem opakovaných školení  saúdskoarabské organizace World Assembly of Muslim Youth v ČR, a v roce 2002 absolvoval pouť do Mekky za peníze saúdské královské rodiny.

Když jsem se ho zeptal, zdali saúdské královské rodině vrátil peníze, které do něj investovala, neodpověděl.

2 16
možnosti
Foto

Kdysi jsem ho měl mezi svými přáteli na Facebooku. Je zajímavé, že se nikdy neprojevoval umírněně a jako ateista jsem z něj měl pocit, jako z člověka, který rozhodně nepatří mezi umírněné muslimy, nýbrž naopak. Jeho chování se mi nikdy nelíbilo. Vzpomínám na jeho časté mediální spory s tehdejším islamofobním blogerem Valentinem Kusákem, čemuž tehdy Lhoťan věnoval spoustu času a úplně tím žil. Vzpomínám si na jeho žaloby na prezidenta Miloše Zemana.

Když tenkrát Breivik v Norsku zmasakroval 77 dětí, tak jsem se to jako první dozvěděl právě z FB statusu od Lhoťana. V tom momentě se ještě nevědělo, zda to udělali Islamisté, či někdo jiný. V prvních zmínkách o masakru nikde neprojevil šok, lítost či soustrast nad zmasakrovanými dětmi (tak, jak to bývá obvyklé), ale staral se pouze o to, zda to udělali muslimové či nikoliv. Ten masakr komentoval pouze ve smyslu, že pokud to udělali muslimové, tak se jedná o pěkný průser. 

Pan Lhoťan (ještě jako neumírněný muslim), po pár měsících z mého Facebooku letěl pryč. Dnes obrátil o 180° a pro změnu patří k těm radikálnějším islamofobům. Tudíž jen otočil strany, radikální názory si ponechal a z nepříliš umírněného muslima se z něj stal radikální islamofob. 

- Z lidí, jako je Lhoťan mám skutečně strach. Podle mého názoru jsou tito radikální islamofobové pro společnost stejně nebezpeční jako neumírnění muslimové.     VH

2 10
možnosti

Karmuji, doporučuji a sdílím R^ a doufám, že nebudu sdílet sám.

13 0
možnosti

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS