Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 2. června 2023 Jarmil

Je šéf IvČRN obětí provokační akce „Kusák II.“?

7. 09. 2015 21:00:04
Stal se šéf IvČRN/BPI Martin Konvička obětí islamistické provokace „Kusák II.“? Kolega bloger Konvička zveřejnil text o svém soukromí, kde popisuje různé své soukromé záliby, které by ho prý mohly kompromitovat.

Pochybuji, že v dnešní společnosti a hlavně u voličů, na které cílí, by jej kompromitovalo přiznání, že navštěvuje prostitutky, užívá lehké drogy, podporuje mezirasový sex apod. Jeho celý text si můžete přečíst zde. S většinou těchto věcí se veřejně nikdy netajil, a kromě svého blogu, tyto své neřesti propaguje i v knize Sex, drogy a islám, kterou jsem vydal.

Přesto se Konva (budu mu tak familiárně říkat, neboť mu tak lidé z jeho okolí říkají a jemu to doposud nevadilo) rozhodl napsat blog o své 13 komnatě. V textu píše o tom, že byl upozorněn, že jeho neřesti, by prý mohly být proti němu použity před volbami. Proto se je rozhodl zveřejnit sám.

Když jsme si jeho blog přečetl, tak jsem si uvědomil souvislost s podobným případem dnes již nejspíše zapomenutého islamobijce Valentina Kusáka z Hradce Králové. Ten před několika roky organizoval odpor proti islámu a byl stejně veřejně známy jako je dnes Konva.

A i Kusák podobným stylem zveřejnil v roce 2011 intimnosti ze svého soukromého života s tím, že tak činí sám, aby nebyl pak svými protivníky kompromitován. Jeho přiznáni si můžete přečíst zde a je realizováno velmi podobným stylem jako přiznání Konvovo.

Obě přiznání spojuje ono tvrzení o „důvěrných informacích“ o přípravě diskreditace a nevyřčené doporučení k tomu, aby oba pánové ty citlivé informace raději zveřejnili sami.

V kauze Kusák zaznělo:
Valentin Kusák se zkrátka rozhodl o svém handicapu promluvit, protože se k němu dostala informace, že se muslimové budou snažit věc použít proti němu. Zdroj Prvnizpravy.cz

V kauze Konvička zaznělo:
Tak to mám ze dvou zdrojů: Popularita Bloku proti islámu jde nahoru, drzoun Konvička (a Volfová, a Hampl) leží jakýmsi mocným v žaludku, a prý jsem odposloucháván, a mám si dávat pozor v autě, a doma, a netropit pokud možno nic, co by mě jednou, třeba krátce před volbami, mohlo zdiskreditovat. Protože "můžete být na 20 procentech, a pak stačí nějaký proval, a půjde to dolů a bude to, kvůli nějaké puberťácké nerozvážnosti, konec". Zdroj blog Martinkonvicka.blog.idnes.cz

A já mám velmi silné podezření, že se zde Konva stal oběti islamistické provokace s cílem přimět ho, aby se sám diskreditoval u části potencionálních voličů a podporovatelů. Vím totiž velmi dobře, jak probíhala diskreditace Valdy Kusáka, protože jsem o ni měl tehdy přehled díky svému působení v blízkosti šéfa brněnské mešity a Ústředí muslimských obcí v ČR Muneeba Hasana Alrawiho.

Muníb (budu mu říkat také familiárně, protože jsem ho znal víc než dobře osobně několik roků) si vytvořil kolem sebe skupinu českých konvertitu k islámu, která pro něj dělal různé práce včetně těch „špinavých“. Velmi pracovitou figurkou byl tehdy jistý Eduard P., který již exceloval v kauze bývalé muslimky Pavliny Bitárové, podrobnosti zde.

No a právě tento Eda P. vymyslel plán, kdy vytvořil soustavu falešných internetových profilů, z kterých naoko podporovali muslimové Valdu Kusáka a získali si tak jeho důvěru a zároveň získávali přehled o tom, co vykonává. A podařilo se jim zjistit, že má Valda Kusák psychické problémy a má na ně invalidní důchod.

Eda P. se poradil s Muníbem a shodli se, že by nebylo taktické zjištěné informace o Valdovu zdravotním stavu zveřejnit přímo za muslimy, ale Eda P. navrhl, že by bylo vhodnější přesvědčit Valdu Kusáka, aby tyto informace zveřejnil sám. A tak vznikla akce „Kusák I.“ o které pro Prvnizpravy.cz hovořil Valda Kusák, jako o tom, že „se k němu dostala informace, že se muslimové budou snažit věc použít proti němu“.

A já si říkám, jestli podobně neproběhla akce „Kusák II.“, ale tentokrát proti Konvovi? Vzhledem k faktu, že islamisté měli infiltrovanou skupinu IvČRN od jejího počátku, a to tak úspěšně, že jejich infiltrátorovi posílala exmuslimka Pavlina Bitárová své nahé fotografie, tak není nereálné, že islamisté mají stále uvnitř IvČRN své informátory. A to klidně i fyzicky, protože jeden z tehdy vlivných českých muslimských konvertitů byl ve vedení protiislámské strany Suverenita, spoluvedené dnešní představitelkou IvČRM/BPI Janou Volfovou ....

Jen pro upřesnění pro neinformované čtenáře, krátká informace o mne a o tom, proč výše uvedené věcí vím:

Lukáš Lhoťan
Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, Ježíš Kristus a islám, Arménsky holocaust Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent vzdělávacích kurzu o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Logo Kusákovy organizace

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Lukáš Lhoťan | pondělí 7.9.2015 21:00 | karma článku: 25.20 | přečteno: 1351x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

Smutná podstata války na Ukrajině

Málo se uvažuje sebekriticky, zdali se dalo válce zabránit. Na počátku všeho stojí uznání či neuznání postoje protistrany. Dochází k němu nenápadně a má samozřejmě tragické důsledky srovnatelné s přírodní katastrofou.

1.6.2023 v 13:18 | Karma článku: 27.54 | Přečteno: 514 | Diskuse

Zdenek Horner

Kdo vyhrál válku v Afghánistánu?

Malá bezmocná, chudá země převážně situovaná v horách. Legální vláda několikrát poražena na hlavu. Vnitřní teror fanatických stoupenců. A kdo a jak tam vládne dnes? Vítězové nebo poražení? A kdo je kdo?

30.5.2023 v 14:34 | Karma článku: 28.72 | Přečteno: 578 | Diskuse

Zdenek Horner

Po pokusu o pomluvu malý pokus o domluvu

Polemika s živlem typu Trčálek není možná. Na pošklebky a různé fantazie jsem si u něj skoro zvykl, ale nehodlám si zvykat na jeho pokusy o pomluvu. Na takové výpady je nutno reagovat, protože mlčení může být považováno za souhlas

23.5.2023 v 3:46 | Karma článku: 34.14 | Přečteno: 808 | Diskuse

Zdenek Horner

Je Henry Kissinger dezolát?

Nepochybně je. Sic se jeho aktuální dezolátní názor zjevil na první straně nejpravicovějšího tisku, nebyl na něj, na nikoho z šiřitelů, vydán zatykač za překročení zákona o nevyprovokovaném konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou.

21.5.2023 v 5:10 | Karma článku: 43.53 | Přečteno: 4475 | Diskuse

Zdenek Horner

Diktátor je vlastně jen další monarcha

Diletantismus, zejména ten ideologicky záměrný, je jasnou dezinformací. Má jen zakrýt nesmyslnost tvrzení veselými kulisami jakési noblesy. Každý kult osobnosti je chybný. Vždy někde někteří netrpělivě čekají na odchod ...

9.5.2023 v 13:45 | Karma článku: 20.11 | Přečteno: 306 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2716


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Kráska opustila armádu, aby se stala nejpřitažlivější řidičkou kamionu

Osmadvacetiletá Nicolle z Velké Británie si říká Trucker Baddie a je řidičkou kamionu. Dříve pracovala pro armádu, ale...

Sharon Stone se v 65 letech ukázala v plavkách. Sklízí obdiv i kritiku

Sharon Stone oslavila v březnu pětašedesáté narozeniny. Hollywoodská hvězda je pyšná na svou postavu a na Instagramu se...

Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

Podávám na Taťánu Kuchařovou žalobu za pomluvu, oznámil Brzobohatý

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) oznámil, že se rozhodl podat žalobu za pomluvu na svou exmanželku Taťánu Kuchařovou (35)....