Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 2. června 2023 Jarmil

Odpouštím Vám muslimové i Beatrice s Konvičkou

25. 05. 2015 22:56:55
Beatrice Radosa zde na blogu sepsala text plný lží o mé osobě (zde). J e to jen pokračování podobného útoku, který začal vůdce iniciativyIvČRN Martin Konvička zde na blogu.

Chápu, že její hysterie je pověstná. I to jak lže a přikrášluje si, jen vše dokresluje. Chápu, že má strach, že by se na veřejnost dostaly věci, které by jí ukázaly v jiném světle, a tak volí taktiku prvního útoku.

Také chápu, že lidé v pozadí IvČRN mají strach z toho, že bych mohl zveřejnit to, co se v pozadí opravdu děje a jak to tam je s financemi apod. Je humorné pozorovat, jak se Beatrice chová hystericky s cílem očernit mě před veřejností. Její výplody si můžete přečíst zde, a upřímně varuji každého muslima, co pochybuje o své víře, aby se raději s dnešní podobou IvČRN nestýkal. Jakmile by s nimi nesouhlasil, jako já, tak by se stal terčem podobné hysterické kampaně.

Beatrice kromě lží a urážek vyhrožuje žalobami a trestními oznámeními, inu je to podobná logika jako u islamistů, vyhrožovat zastrašovat a očerňovat. I to samo o sobě vypovídá o její povaze a charakteru. Má myšlení podobné islamistům, jen v opačném směru. A nemá smysl se tomu více věnovat. Maximálně si počkám na policejního vyšetřovatele a případný soud a budu chtít vědět, jak chce slečna Beatrice své lži a obvinění dokázat? Není to poprvé, co mi vyhrožuje a zastrašuje mě ona nebo někdo z pozadí IvČRN. To bude tedy vtipný soud a bavit se budou hlavně muslimové.

Mohl bych teď psát o tom, kde a v čem Beatrice lže, o mně i o dalších lidech. Ale neučiním to, je třeba ten kolotoč nenávisti, zášti a šíření zla zastavit. Chápu, že Beatrice nemá zábrany, ona se nesnaží být lepším člověkem, má svou pravdu a své vidění světa, ale já se snažím od hříchu a slabosti hříšníků osvobodit. Odmítám fanatismus jak muslimů, tak Beatrice a jejich nenávist k sobě navzájem.

Nelze se do nekonečna jejich lžím a nenávisti bránit protireakcemi. Věřím, že jsem aspoň trochu pochopil slova mého učitele, z jehož pramene života jsem před léty pil a jenž mne vyvedl z temnoty nejen islámu, ale i slepoty dnešního světa.

Proto na nenávist a lži, jak islamistů, tak lidí jako je Beatrice, platí jediné:
Odpouštím Vám, čiňte jak uznáte za vhodné, radím vám, abyste ve své nenávisti a lžích nepokračovali, ale radím Vám to kvůli Vám, ne kvůli sobě. Protože Vás nakonec Vaše nenávist a lži zahubí.

Beatrice, odpouštím ti tvé lži a nenávist, necítím k tobě žádnou zlobu, ale jen Ježíšovu lásku, vždyť on miluje lidi dobré i zlé, a tak se máme chovat i my křesťané. Čiň jak uznáš za vhodné, ale já tvé zlo nebudu odrážet zpět k tobě, naopak přijímám svůj kříž a následuji svého mistra, vždyť i on své vrahy neproklel a nevracel jim jejich zlo, ale místo toho prosil svého otce:
„Otče, odpusť jim, vždyť nevědí, co činí.“

Ano otče, odpusť těm, co mě nenávidí a lžou o mně, odpusť Beatrice i muslimům a ukaž jim velikost své slávy a dobra. Vždyť oni jsou opilí duchem zla a nevědí, co činí. Otče, odpusť i mně, hříšnému a ztracenému synu, kterého jsi jako ztracenou ovci přivedl zpět do svého ovčince a dáváš jí sílu svědčit a zápasit se zlem. Amen

Prosím čtenáře, aby se nad celou věcí zamysleli a volili také raději neodplácení zla zlem, ale místo toho hledali k lidem lásku. To neznamená mlčet ke zlu a nečelit mu, ale odporovat mu duchovním zápasem a ne oplacením zla.

Zlo si myslelo, že zahubilo člověka i Boha, ale smrt a ponížení Ježíše se naopak stalo vítězstvím pro člověka a porážkou zla. Celý ten příběh je klíčem k tomu nalézt sebe sama a svou sílu čelit zlu, ale i sílu k odpuštění těm, co nám škodí a posílají na nás zlo, v mém případě Beatrice, muslimům a Konvičkovi.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Lukáš Lhoťan | pondělí 25.5.2015 22:56 | karma článku: 19.75 | přečteno: 1911x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

Smutná podstata války na Ukrajině

Málo se uvažuje sebekriticky, zdali se dalo válce zabránit. Na počátku všeho stojí uznání či neuznání postoje protistrany. Dochází k němu nenápadně a má samozřejmě tragické důsledky srovnatelné s přírodní katastrofou.

1.6.2023 v 13:18 | Karma článku: 28.09 | Přečteno: 537 | Diskuse

Zdenek Horner

Kdo vyhrál válku v Afghánistánu?

Malá bezmocná, chudá země převážně situovaná v horách. Legální vláda několikrát poražena na hlavu. Vnitřní teror fanatických stoupenců. A kdo a jak tam vládne dnes? Vítězové nebo poražení? A kdo je kdo?

30.5.2023 v 14:34 | Karma článku: 28.72 | Přečteno: 578 | Diskuse

Zdenek Horner

Po pokusu o pomluvu malý pokus o domluvu

Polemika s živlem typu Trčálek není možná. Na pošklebky a různé fantazie jsem si u něj skoro zvykl, ale nehodlám si zvykat na jeho pokusy o pomluvu. Na takové výpady je nutno reagovat, protože mlčení může být považováno za souhlas

23.5.2023 v 3:46 | Karma článku: 34.14 | Přečteno: 808 | Diskuse

Zdenek Horner

Je Henry Kissinger dezolát?

Nepochybně je. Sic se jeho aktuální dezolátní názor zjevil na první straně nejpravicovějšího tisku, nebyl na něj, na nikoho z šiřitelů, vydán zatykač za překročení zákona o nevyprovokovaném konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou.

21.5.2023 v 5:10 | Karma článku: 43.53 | Přečteno: 4475 | Diskuse

Zdenek Horner

Diktátor je vlastně jen další monarcha

Diletantismus, zejména ten ideologicky záměrný, je jasnou dezinformací. Má jen zakrýt nesmyslnost tvrzení veselými kulisami jakési noblesy. Každý kult osobnosti je chybný. Vždy někde někteří netrpělivě čekají na odchod ...

9.5.2023 v 13:45 | Karma článku: 20.11 | Přečteno: 306 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2716


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Kráska opustila armádu, aby se stala nejpřitažlivější řidičkou kamionu

Osmadvacetiletá Nicolle z Velké Británie si říká Trucker Baddie a je řidičkou kamionu. Dříve pracovala pro armádu, ale...

Sharon Stone se v 65 letech ukázala v plavkách. Sklízí obdiv i kritiku

Sharon Stone oslavila v březnu pětašedesáté narozeniny. Hollywoodská hvězda je pyšná na svou postavu a na Instagramu se...

Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

Podávám na Taťánu Kuchařovou žalobu za pomluvu, oznámil Brzobohatý

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) oznámil, že se rozhodl podat žalobu za pomluvu na svou exmanželku Taťánu Kuchařovou (35)....