Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 2. června 2023 Jarmil

Dnešní společenské elity svou snahou zničit křesťanství prospívají islamizaci

24. 05. 2015 12:18:15
Samozřejmě, že ve své namyšlenosti o své nadřazenosti nad zaostalými křesťany to vůbec nevidí. Ale pozornému pozorovateli se stačí podívat, jak se chovají v celé situaci. Výsledky takového pozorování jsou děsivé.

Už i vrabci na střeše europarlamentu si štěbetají o tom, že Turecko, Saudská Arábie a další země podporují tiše Islámský stát a teroristy z al-Qaidy. Tiše tomu přihlížejí a pomáhají agenti některých tajných služeb Západních zemí. Jejich cíl je jasný. Chtějí zničit syrského sekulárního diktátora Bašara Asada a oslabit tak spojence Iranu, potažmo Ruska.

To, že přitom obětují syrské a irácké křesťany je jim jedno. Naopak Turecko má tak možnost pomoci dokončit vyvraždění a vyhnání zbytků křesťanů, což je cíl, kterého nedosáhla Osmanská říše za první světová války.

Pro naše fanatické eurosocialisty je zničení křesťanstva hlavním cílem. Oni sice stejně tak fanaticky nenávidí islám, ale křesťanství je pro ně historicky nepřítelem číslo jedna. Dělají vše proto, aby vymýtili křesťanství z Evropy nebo aspoň donutili křesťany schovávat se a nebránit či propagovat veřejně křesťanské hodnoty.

Nejde pouze o kampaně propagující potraty, homosexualitu, masové přistěhovalectví apod. Ale i o to zabránit odsuzování vyvražďování křesťanů ze strany muslimů. Například v této zprávě zde se informuje o tom, že europoslanci za Zelené a socialisty odmítají rezoluci evropského parlamentu odsuzující vyvražďováni křesťanů v islámském světě.

Ano, evropské elity dnes podporují vývoz propagace homosexuality, potratů apod. jako hodnot dnešní Evropy, ale odsuzují křesťanské hodnoty jako přežitek minulosti. Nedivme se pak tomu, že Evropou zbytek světa pohrdá a že se v Evropě mezi prostým lidem daří islámu. Islám v Evropě již dávno totiž není záležitosti přistěhovalců, ale i statisíců původních Evropanů, kteří k němu konvertují. Osobně si myslím, že to je ze strany evropských konvertitů motivováno hlavně snahou ukázat našim pravicovým a levicovým socialistům, že jim na jejich nové hodnoty propagace potratů, homosexuality či feminismu kašlou a voli tradiční hodnoty.

A to je možná i důvod proč volí islám a ne křesťanství, protože ve společnosti převažuje podvědomí o tom, že hlavní představitelé tradičních křesťanských církví se před diktátem dnešních elit sklonili a tiše nebo i otevřeně ho akceptují.

Naopak islám a muslimové jsou prezentování jako ti, co hodnoty dnešní evropské společnosti odmítají a tedy jsou alternativou k současnému společenskému režimu. Paradoxně tedy propagaci islámu pomáhá i silný antiislámská kampaň zdůrazňující odmítáni dnešních evropských libertaristických hodnot muslimy.

Tento výsledek je vidět i zde u nás v ČR, již jsem opakovaně zaslechl, jak pod vlivem masové protiislámské kampaně v posledních měsících přichází do českých mešit víc a víc zájemců o islám. A jelikož mám osobní zkušenost s upřímnými konvertity a konvertitkami k islámu, ne těmi co tam šli jen kvůli uspokojení svých sociálních potřeb, tak nemám důvod tomu nevěřit.

Muslimové musejí mít vlastně radost. Čím více se na ně v naší společnosti útočí, že odmítají dnešní socialistické hodnoty Evropy, tím více jim přibývá vyznavačů z řad původního obyvatelstva.

Ukázkový seznam konverzí z tzv. křesťanského světa k islámu zde.

Krátké video o Češce konvertující k islámu ...

Nejsou to muslimky z Afriky, ale stále častěji Evropanky ...

Zpráva o konverzi k islámu syna jednoho z protiislámských bojovníku v Nizozemí.

Ukázka konverze, Claire Evans.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Lukáš Lhoťan | neděle 24.5.2015 12:18 | karma článku: 31.50 | přečteno: 1703x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

Smutná podstata války na Ukrajině

Málo se uvažuje sebekriticky, zdali se dalo válce zabránit. Na počátku všeho stojí uznání či neuznání postoje protistrany. Dochází k němu nenápadně a má samozřejmě tragické důsledky srovnatelné s přírodní katastrofou.

1.6.2023 v 13:18 | Karma článku: 27.10 | Přečteno: 493 | Diskuse

Zdenek Horner

Kdo vyhrál válku v Afghánistánu?

Malá bezmocná, chudá země převážně situovaná v horách. Legální vláda několikrát poražena na hlavu. Vnitřní teror fanatických stoupenců. A kdo a jak tam vládne dnes? Vítězové nebo poražení? A kdo je kdo?

30.5.2023 v 14:34 | Karma článku: 28.72 | Přečteno: 578 | Diskuse

Zdenek Horner

Po pokusu o pomluvu malý pokus o domluvu

Polemika s živlem typu Trčálek není možná. Na pošklebky a různé fantazie jsem si u něj skoro zvykl, ale nehodlám si zvykat na jeho pokusy o pomluvu. Na takové výpady je nutno reagovat, protože mlčení může být považováno za souhlas

23.5.2023 v 3:46 | Karma článku: 34.14 | Přečteno: 808 | Diskuse

Zdenek Horner

Je Henry Kissinger dezolát?

Nepochybně je. Sic se jeho aktuální dezolátní názor zjevil na první straně nejpravicovějšího tisku, nebyl na něj, na nikoho z šiřitelů, vydán zatykač za překročení zákona o nevyprovokovaném konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou.

21.5.2023 v 5:10 | Karma článku: 43.53 | Přečteno: 4475 | Diskuse

Zdenek Horner

Diktátor je vlastně jen další monarcha

Diletantismus, zejména ten ideologicky záměrný, je jasnou dezinformací. Má jen zakrýt nesmyslnost tvrzení veselými kulisami jakési noblesy. Každý kult osobnosti je chybný. Vždy někde někteří netrpělivě čekají na odchod ...

9.5.2023 v 13:45 | Karma článku: 20.11 | Přečteno: 306 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2716


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Kráska opustila armádu, aby se stala nejpřitažlivější řidičkou kamionu

Osmadvacetiletá Nicolle z Velké Británie si říká Trucker Baddie a je řidičkou kamionu. Dříve pracovala pro armádu, ale...

Sharon Stone se v 65 letech ukázala v plavkách. Sklízí obdiv i kritiku

Sharon Stone oslavila v březnu pětašedesáté narozeniny. Hollywoodská hvězda je pyšná na svou postavu a na Instagramu se...

Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

Podávám na Taťánu Kuchařovou žalobu za pomluvu, oznámil Brzobohatý

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) oznámil, že se rozhodl podat žalobu za pomluvu na svou exmanželku Taťánu Kuchařovou (35)....