Sobota 8. května 2021, Den vítězství
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 8. května 2021 Den vítězství

Jak jménem IvČRN vydíra exmuslimka s antiislámistou

23. 05. 2015 19:33:28
Boj proti islamizaci České republiky se stále více mění v boj o možný přístup k politickým postům. Nádherně je to vidět na kolegovi blogerovi Martinu Konvičkovi.

Protože jsem si dovolil s některými stále více extremistickými názory a požadavky Martina nesouhlasit, tak jsem se stal terčem jeho osobních útoku zde na blogu.

Nevím, co se s Martinem stalo v posledních měsících, ale přijde mi, že vidina politického postu u něj vybičovala narcistní sklony a zároveň snahu utajit názory, které zastává. Jako vůdce iniciativy Islám v České republice nechceme se totiž mnohdy dostává do zásadního rozporu s názory mnoha sympatizantů tohoto hnutí.

Martin vždy propagoval legalizaci drog, nejen marihuany, ale i LSD, extáze apod. A byl jejich uživatelem. Co jsem ho znal z osobního kontaktu i vystupování na internetu, vždy byl velkým obhájcem romské menšiny a tzv. mezirasového sexu. Volná sexuální morálka je jeho základním motem, kterým se sám řídí. Dokonce hlásal, že když nadopujeme drogami muslimy, tak budou mít „zážitek“ a na islám se pak vyserou. Některé jeho kamarádky to údajně na muslimech i vyzkoušely a on sám se přiznal, že mi chtěl před několika roky podat drogy v Brně, kde jsem se s ním setkal, tehdy ještě jako muslim.

Protože již v té době měli muslimové své falešné profily v tajné skupině sdružující se kolem Martina na facebooku, varovali mne před Martinovým plánem a já jsem se s ním sice v restauraci tehdy sešel, ale nešel jsem na žádný mejdan, na který mne on pozval, a tedy neměl možnost mi drogu podat.
Ale hovořit o těchto věcech je dnes jaksi v rozporu s mediální snahou Martina a jeho věrných získat podporu a volební hlasy těch, kteří s drogami, volnou sexuální morálkou či bratříčkováním s Romy nesouhlasí.

Když jsem se o tom veřejně zmínil před pár týdny, tak mi telefonoval rozzuřený Jiří Barták z IvČRN a vyhrožoval mi zveřejněním údajných kompromitujících materiálů na mou osobu a tvrdil, že se na tom usneslo vedení IvČRN. Upřímně jsem ho poslal do XXXX a řekl mu, ať si je klidně zveřejní. Proč jim teď najednou vadí říkat to, co Martin Konvička říkal veřejně a hlásá i ve starých článcích na blogu Idnes?

Dnes jsem opět v debatě na facebookovém profilu Petra Hampla byl úplně mimo téma diskuze svědkem, jak mi Konvičkova kamarádka Beatrice Radosa opět vyhrožovala a pokoušela se mne vydírat slovy: „a nepřej si, jestli budeš stále takhle pokračovat, že my bychom měli taky vytahovat dost nehezké věci na tebe?“

Přijde mi to fakt vtipné, Martin Konvička se svou skupinou na jednu stranu tvrdí, jak jsou exmuslimky jako je Bea v ohrožení života a jak po nich muslimové pátrají, aby jim ublížili. Přitom Bea se veřejně se svou fotografií nabízí na českých erotických seznamkách s uvedením adresy a telefonů (ukázka jednoho z webů zde nebo zde). Kdyby na ni muslimové chtěli zaútočit, tak už to udělat dávno mohli, takhle za ní mnozí z nich asi spíše docházejí, aby zjistili, o co „muslimstvo“ přišlo.

Jsem člověk tvrdý, občas ješitný a hlavně odhodlaný neustupovat zlým lidem, byť se ti lidé snaží veřejně tvářit jako „lidumilové“ a samotné "dobro". Neustoupil jsem vydírání a vyhrožování českých islamistů a nehodlám ustoupit ani vyhrožování a vydírání Bartáka či Beatrice pronášeným jménem IvČRN. Naopak jim doporučím to, co jsem doporučil českým islamistům:

„zveřejněte své údajné kompromitující materiály nebo mlčte, protože nic nemáte a jediné, co dokážete je nenávidět ty, co mají jiný názor než vy a nebojí se to říci.“

Bohužel ale stále více vidím, že těmto lidem asi opravdu nejde o odpor proti islamizaci, ale o to, dostat se lidově řečeno ke „korýtkům“.

Naše společnost čelí dvěma hrozbám, fanatickým muslimům a fanatickým antimuslimům. Oba extrémy nás mohou zničit a oba extrémy jsou netolerantní k lidem s odlišným názorem. Je to podobné jako v dobách expanze komunismu, tehdy se také mnohým zdálo, že nejlepší variantou je druhý extremismus - fašismus. Děsím se toho, že podobně se to vyvíjí i u střetu s islamizací, místo rozumu a svobody vítězí volání po neomezeně vládnoucím vůdci a straně, tedy hnutí ....

Autor: Lukáš Lhoťan | sobota 23.5.2015 19:33 | karma článku: 26.68 | přečteno: 3856x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Občanské aktivity

Zdenek Horner

Jak to vlastně máme s tou svobodou vyjadřování

Redaktor ČT pan Železný je prý padlý na hlavu, když připomíná panu Matáskovi jeho nahnědlou minulost, která ale nevadila tomu, kdo jej současně obsazoval do rolí v Národním divadle. Nebyla to klukovina. Byla to odměna ...

4.5.2021 v 4:19 | Karma článku: 9.85 | Přečteno: 636 | Diskuse

Magdalena Westman

Home office aneb můj šéf mě nechal dva roky si hrát

V letech 2001-2003 jsem byla zaměstnaná v jedné malé počítačové firmě jako projektová manažerka. Mým úkolem bylo vymyslet podobu virtuální galerie, která by nabízela obrazy do zahraničí a současně navrhovat Flash weby pro byznysy.

2.5.2021 v 18:11 | Karma článku: 11.97 | Přečteno: 494 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Kolik ještě přijde ptákovin, než kotel přeteče? ( citát z diskuze) Co ještě sneseme ?

Pitomosti,které vydává naše vláda v souvislosti s covid -19 asi budou nějak koordinované a jde vlastně o příkazy. Kdo je vydává je tajné.Zpočátku to lidé trochu chápali,jen již dnes je to za čarou.Dnes se očkuje. bez hlubších úvah

1.5.2021 v 12:52 | Karma článku: 31.12 | Přečteno: 1298 | Diskuse

Zdenek Horner

Striktně mateřská linie rodu Havlů

Na poli genealogie je ještě mnoho nezoraných brázd. Přes jisté mentální posuny vnímání faktu, že geneticky nepřevažuje mužský podíl genů v žádné lidské bytosti, rodokmeny dále chtějí zájemci především v mužské linii.

28.4.2021 v 23:08 | Karma článku: 14.16 | Přečteno: 632 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Proč je zase lež tou základní pravdou ?

Před rokem 1989 i těsně potom byla lež také základní pravdou o všem. Nyní se nám mnoho věcí vrátilo zpátky.Že lže předseda vlády, tak to nějak patří k jeho povinnostem. Lhali tak všichni od dob hodně vzdálených.

27.4.2021 v 11:46 | Karma článku: 16.33 | Přečteno: 504 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2711


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Najdete na iDNES.cz