Úterý 25. ledna 2022, svátek má Miloš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 25. ledna 2022 Miloš

Bakalův Respekt lže a obhajuje islám

5. 12. 2014 10:11:51
Plátek člověka, který se obohatil za podivných okolností majetkem tisíců obyčejných lidí dlouhodobě podporuje pozitivní obraz islámu v české společnosti. Jak se říká, vrána k vráně sedá a úspěšný gauner si vzor gaunerství (Mohammeda) našel.

Ten plátek ohánějící se čistou politikou a bojem proti korupci ovšem vlastně dá se říci z okrádání českých občanů žije. Prostě taková ta pokrytecká morálka, kdy zloděj káže o tom, že krást se nemá.

Jenže tento plátek jest veden protřelým to ogarem Erikem Taberym, který laťku gaunerství a pokrytectví posunul opět dále. Již nestačí pouze Bakalovu politiku hlásat a islám opěvovat, ale rovnou lháti o odpůrcích světlých zítřků s islámem je třeba.

A tak v tom plátku, tvářícím se, jak je objektivní, vyšel článek jisté milovnice islámu. Článek je tendenční se spoustou očernění odpůrců šíření islámu v České republice. Nechť oni sami se hájí proti nařčením, což však za zmínku stojí, je jak studentka Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy Barbora Janauerová se od nacisty Goebbelse lhát naučila. Jen to umění, jež Geobbles v služby nacismu dal, ona naopak v služby obhajoby islamizace dává.

Oč tedy běží? Slečna studentka a spolupracovnice Respektu ve svém článku tvrdí, že „o spolku (iVCRN) coby krajně pravicovém subjektu informuje již delší dobu BIS ve zprávách, ve kterých upozorňuje na nebezpečí spojená s neonacisty.“ Respekt strana 45 vydáno dne 1. prosince 2014.

Všechny zprávy BIS jsou veřejně dostupné na jejím webu www.bis.cz a těžko bude mít slečna studentka přístup ke zprávám určeným v režimu tajné či důvěrné, které jdou našim ústavním představitelům. Pokud by k nim měla přístup, jde o porušení zákona a BIS by takový unik informací měla začít šetřit. Tedy vycházím z těch zpráv veřejných.

A ejhle co se ukazuje.

V žádné zprávě BIS není ani slovo o iniciativě IVČRN! Natož o tom, že by je BIS řadila do neonacistické scény. Slečna studentka a redaktorka Respektu si prostě toto tvrzení vycucala z prstu. Člověk by čekal, že když si postižená skupina IVČRN postěžuje na lživé tvrzení slečny autorky redakci Respektu, redakce se zachová plně v duchu svého hlásaného učení - omluví se a vydá opravu. Jenže to by to nesměl být Bakalův vyčůraný Respekt.

Šéfredaktor Respektu Erik Tabery reagoval jasně: za lží redaktorky si stojí a nevidí důvod proč se omlouvat. Co na tom, že fakta dokazuji lež - prostě Respekt napsal, a tak to pravda bude, i kdyby nebyla.

Erik Tabery o evidentní lži napsal: „Nenašel jsem jedinou chybu a její příprava by mohla sloužit jako příklad poctivé novinařiny.“

Tak tady nevidím co dodat. Goebbels byl trumfnut! A to ještě tak dokonale člověkem hovořícím o pravdě, poctivosti a toleranci. Bakala si zvolil svého propagandistu dobře, je to dobrý žák i učitel toho, jak ze lži dělat pravdu a z pravdy lež.

Celou korespondenci si můžete přečíst zde.

Autor: Lukáš Lhoťan | pátek 5.12.2014 10:11 | karma článku: 36.87 | přečteno: 2480x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Lubomír Stejskal

K úvodnímu dni soudu s Päivi Räsänenovou aneb Sola Scriptura

Pondělí 24. leden 2022. Zataženo, dva stupně nad nulou. Pro Finsko svého druhu přelomový den. Před distriktním soudem v Helsinkách stanula Päivi Räsänenová (*1959). Proč? Zastává biblický postoj k homosexuálním praktikám.

24.1.2022 v 23:10 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 23 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Chystá se diktatura tří ministrů?

Zrušení povinného očkování proti Covid-19 nebyl ze strany nové vlády splněný předvolební slib, ale jen jakýsi úkrok stranou.

24.1.2022 v 18:23 | Karma článku: 27.16 | Přečteno: 402 | Diskuse

Miloslav Jeřábek

Navždy pandemie a omezování života? Novela pandemického zákona by to umožnila.

Zítra má parlament ve zrychleném režimu rozhodovat o tom, jestli ministr bude mít trvale právo drasticky omezovat život občanů kdykoliv on na základě názoru „odborníků“ usoudí, že existuje „nebezpečí pandemie“...

24.1.2022 v 18:07 | Karma článku: 24.30 | Přečteno: 308 | Diskuse

Vlastimil Podracký

Vojna i mir

Jednání NATO s Ruskem je více než potřebné. Situace je napjatá a Rusové jako slabší z protivníků nemají jinou možnost než ji napínat, aby se problémy řešily. Jinak by se s nimi nikdo nebavil.

24.1.2022 v 13:30 | Karma článku: 21.42 | Přečteno: 352 | Diskuse

Marek Hurt

Prosba Němcům: Zlomte své plynové prokletí

Nacistické plynové komory zabily miliony lidí. Tato hrůzná etapa historie už se snad nikdy opakovat nebude. Ovšem plyn (byť úplně jiný) hraje bohužel důležitou roli i nyní, kdy nejspíš hrozí ruská invaze na Ukrajinu.

24.1.2022 v 13:27 | Karma článku: 26.57 | Přečteno: 512 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2714


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Najdete na iDNES.cz