Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 2. června 2023 Jarmil

Bloger iDnes.cz Martin Konvička – Sex, drogy a islám

10. 05. 2014 14:11:24
Sex, drogy a islám. Tak se jmenuje kniha obsahující názory docenta Jihočeské univerzity a blogera na iDnes.cz Martina Konvičky, která vyšla v těchto dnech a která určitě nepotěší Konvičkový fanoušky z řad islamofilů a muslimů.


Martin Konvička je sice občas přímočarý a hovoří lidově, ale jeho názory a postřehy provokují nejen fanatické obhájce islámu, kteří by nejraději jakoukoliv diskuzi o problému islámu cenzurovali, ne-li rovnou zakázali. Konvičkovy názory ale ukazují také na stále sílící tlak ze strany některých zájmových skupin a sluníčkářů na potlačení svobody slova v české společnosti a na univerzitách.

Například sám Konvička se stal cílem dvou kampaní, jednu vedl orientalista Ostřanský a druhou představitel iniciativy Čechy v ČR nechceme Karel Goldmann. Kampaně měly docenta poškodit a očernit na akademické půdě a vlastně lze říci - i donutit jeho nadřízené buďto Konvičku umlčet nebo vyhodit z práce. Jak podobné metodám komunistů a nacistů jsou metody bojovníků za lepší multikulturní a k islámu vstřícný svět!

Konvička v knize také poukazuje na to, že dnešní agenda strany Zelených již není o ekologii, ale o kolaborantství s postupující islamizací a umlčování svých ideových odpůrců. Ekologie tak slouží představitelům celostátního vedení Zelených pouze jako návnada pro ekologicky smýšlející voliče, kdy skutečným cílem je právě ona lepší Evropa plná islámských přistěhovalců a respektu k islámu za cenu likvidace Evropy jako svébytné civilizace. Ne nadarmo je známo o jednom z kandidátů Zelených Šadím Shanaahovi, že v muslimském světě nepopírá, že je muslim, ale v Česku naopak říká, že muslim není.

Konvičkova kniha je prvním pokusem dostat jeho názory z internetu i mezi populaci, která jeho blog na iDnes.cz nezná, ale také je potřeba pomoci panu docentovi obhájit jeho teze proti vlně polopravd, lží a nenávisti, kterou proti jeho osobě rozpoutaly právě kampaně Bronislava Ostřanského, Karla Goldmanna nebo Ingrid Romancové.

Rozhovor s Martinem Konvičkou

Sex, drogy a islám

ISBN: 978-80-904932-5-4,EAN: 9788090493254

Popis: 1× kniha, brožovaná, 90 stran, 14,5 × 20,3 cm, česky
Rozměry: 14,5 × 20,3 cm
Rok vydání: 2014 (1. vydání)


Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Lukáš Lhoťan | sobota 10.5.2014 14:11 | karma článku: 29.49 | přečteno: 3405x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Emrich Sonnek

Spěchej pomalu

Podnikatel vytahuje stravenky. Má jich pěkný balík. Pokladní každou z nich pečlivě zkontroluje a označí. Nepočítám, kolik jich je. Vleklé čekání si krátím pozorováním onoho zákazníka.

1.6.2023 v 18:36 | Karma článku: 15.01 | Přečteno: 256 | Diskuse

Jan Ziegler

Drtivá porážka Zemana a Babiše v Hospodářské komoře

Prezidentem Hospodářské komory zvolili delegáti jejího sněmu Zdeňka Zajíčka, který byl dosud viceprezidentem této instituce. To je dobrá zpráva, rozhodně lepší než kdyby zvítězil jeho protikandidát Martin Pecina.

1.6.2023 v 15:43 | Karma článku: 17.89 | Přečteno: 288 | Diskuse

Jan Pražák

Dusno v tramvaji

Tramvaj číslo devět byla toho nezvykle parného květnového odpoledne zpola zaplněná, pár lidí stálo, ale při podrobnějším prozkoumání prostoru uvnitř vozu by se našlo ještě i několik sedaček volných.

1.6.2023 v 14:34 | Karma článku: 24.10 | Přečteno: 457 | Diskuse

Jan Ziegler

Mladé Ukrajinky: Za ruštinu nás nikdo nešikanoval

Brutální ruská agrese je vyhnala z rodné země. Nový domov dívky našly na jihu Čech. Jsou u nás spokojené, na Ukrajinu se vracet nechtějí, po kamarádech se jim však stýská. Ukrajinci podle nich sami zavrhují vše ruské.

1.6.2023 v 12:04 | Karma článku: 19.97 | Přečteno: 522 | Diskuse

Vladimír T. Gottwald

Úsměvy a úšklebky XXXIII. (o dětičkách, kočičkách a dědcích)

Dneska slavím, v tom jsem pilný, jsemť způsobně svátkomilný. Když už mají svátek děti, snad můžou slavit i kmeti – obzvláště my infantilní?

1.6.2023 v 9:00 | Karma článku: 24.82 | Přečteno: 756 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2716


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Kráska opustila armádu, aby se stala nejpřitažlivější řidičkou kamionu

Osmadvacetiletá Nicolle z Velké Británie si říká Trucker Baddie a je řidičkou kamionu. Dříve pracovala pro armádu, ale...

Sharon Stone se v 65 letech ukázala v plavkách. Sklízí obdiv i kritiku

Sharon Stone oslavila v březnu pětašedesáté narozeniny. Hollywoodská hvězda je pyšná na svou postavu a na Instagramu se...

Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

Podávám na Taťánu Kuchařovou žalobu za pomluvu, oznámil Brzobohatý

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) oznámil, že se rozhodl podat žalobu za pomluvu na svou exmanželku Taťánu Kuchařovou (35)....