Sobota 28. května 2022, svátek má Vilém
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 28. května 2022 Vilém

Islámská nadace svolává demonstraci před ministerstvo vnitra

1. 05. 2014 13:42:57
Pražská mešita (Islámská nadace v Praze) svolává české muslimy na pátek 2. května na protestní modlitební shromáždění na Letenskou pláň za budovu Ministerstva vnitra. Tuto akci Islámské nadace v Praze podpořila také nová mešita Alfirdaus z pražské Palmovky a skupina islámských extremistů sledovaná BIS.


Čeští muslimové tak touto protestní modlitbou chtějí vyjádřit nesouhlas se zásahem české policie vůči šíření knihy islámského radikála Bilala Philipse, který byl vyhoštěn kvůli islámskému radikalismu ze sousedního Německa. Tuto akci podpořila již i skupina českých muslimů ze skupiny Cesta k víře pro Česko, zmíněná ve výroční zprávě Bezpečnostní informační služby za rok 2012 jako potencionální hrozba české společnosti.

Jak mám již 100% potvrzeno, tak česká policie obvinila místopředsedu Ústředí muslimských obcí Vladimíra Sáňku za zorganizování vydání knihy Základy tauhídu, jejímž autorem je již výše zmiňovaný Bilal Philips. Mnohem zajímavější informace je zjištění, že Krajské státní zastupitelství v Brně nejspíše znovu otevře případ hlásání nenávisti k nevíře v Alláha předsedou brněnské mešity a Ústředí muslimských obcí Alrawim. Důvodem je právě skutečnost, že v materiálech vydávaných Ústředím muslimských obcí se opakovaně vyzývá k nenávisti vůči nevíře v Alláha či k sekulárním vládám a neislámským systémům.

Jak jsem již upozornil před několika dny, čeští muslimové veřejně vyzývají své souvěrce, aby mobilizovali islámský svět a vyvíjeli nátlak na české úřady, aby ukončily zásah proti šíření islámského extremismu v České republice. Jsme svědky politické a mediální bitvy, v níž se bojuje nejen o nějaký zásah policie v mešitě, ale o to, aby se policie nebála příště zasahovat proti islámským extremistům a proti kriminalitě páchané muslimy. Již ve své knize Islám a islamismus v České republice upozorňuji na kontakty českých muslimů s politiky a novináři, které se snaží využívat pro své cíle a džihád za věc islámu.

Co vlastně Bilal Philips tvrdí?

„Jelikož termín ibada znamená naprostou poslušnost a Alláh je považován za nejvyššího zákonodárce, zavedení světských právních systému, jež se nezakládají na Alláhových zákonech (šaría) je aktem nevíry v Alláhem zjevené zákony“, píše Philips na 26. straně své knihy.

Co mají tedy podle něj muslimové dělat? Na to Philips odpovídá o stránku dále slovy: „a proto značná část víry v jedinečnost uctívání Alláha si žádá zavedení islámské legislativy šaríi, zvláště v zemích, kde muslimové tvoří většinu populace. Alláhův zákon musí být znovu zaveden v takzvaně muslimských zemích, kde vlády vládnou podle dovezených kapitalistických či komunistických ústav a kde islámské právo buď úplně vymizelo, nebo bylo vytlačeno do několika málo vcelku nevýznamných oblastí. ... Ti, kdo mají moc to změnit, musí tak učinit, zatímco ti kdo tuto moc nemají, musejí veřejně vystupovat proti uplatňování světských zákonů a vyžadovat zavedení šaríi. A pokud ani to není možné, je nutno své neislámské vlády upřímně nenávidět a pohrdat jimi k uspokojení Alláha a udržení víry v jeho jedinečnost (tauhíd).“

Jako blahodárný prostředek pro napravení zločinců propaguje Philips v knize na straně 44 mrzačení odsouzenců. „Podobně skutek může vypadat jako špatný, i když je ve skutečnosti dobrý. Například někdo může namítnout, že useknutí ruky za krádež je barbarské, nebo že zbičování za pití alkoholu je nelidské, a tak může takové tresty považovat za příliš tvrdé a tedy vůbec ne dobré, a přitom jde o tresty nařízené Alláhem a jeho prorokem, a jejich dobrý vliv na společnost mluví sám za sebe,“ píše Philips.

Zavedeme šaríu všude

V závěru knihy Philips vysvětluje jednu z mála známých zákonitostí islámského práva šaría, a tím je nerovnoprávnost nevěřících s muslimy před Alláhem a jeho zákony. „Obnáší to i skupinový závazek, že zavedeme Alláhovy zákony všude na zemi. A proto jsou věřící v Alláhových očích vysoko nadřazeni nevěřícím, protože přijímají své odpovědnosti,“ konstatuje Philips.

Jestliže jsou v české muslimské komunitě takovéto myšlenky šířeny státem uznanou muslimskou obcí a za odborného dohledu samotného předsedy Muslimské obce v Praze Vladimíra Sáňky, můžeme se pak divit tomu, že mají lidé o budoucnost mírového soužití s muslimy obavy?

Fotografie zatčených muslimů, někteří z nich byli vyhoštění za ilegální pobyt v České republice:

fotazatcenych.jpg

Kdysi vedli muslimové džihád proti Evropě pomocí zbraní, dnes ho vedou pomocí médií:

medialnidjihad.jpg

Pro zasmání - politicky korektní policie jde na zásah do mešity:

politickykorektnipolicie.jpg

Šéf českých muslimů Alrawi čte výtah kázání saúdskoarabského duchovního, kterého si pozvali brněnští muslimové a který káže nenávist k nevíře v Alláha:

Islámský soud v Praze a islámské zákony jsou také již realitou:


Nominujte autora do ankety Bloger roku

Autor: Lukáš Lhoťan | čtvrtek 1.5.2014 13:42 | karma článku: 35.91 | přečteno: 2992x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Pivem proti náckovi Putinovi

Originálně vyrazili do boje proti ruské agresi na Ukrajině polští pivovarníci. Ti vyrábějí lahvové pivo s nápisem na etiketě Achtung Putin, na níž je kremelský fýrer vyobrazen jako nacistický zločinec.

28.5.2022 v 11:22 | Karma článku: 13.99 | Přečteno: 201 | Diskuse

Vladimír Havránek

Jsem překvapený, kolik blogerů (a nejen jich) by chtělo s Ruskem vyjednávat...o čem?

U některých mě to ani nepřekvapuje. Mezi nimi vyčnívá bývalý premiér, či ten největší a nejčtenější mezi námi. Pokud vezmeme fakta z letošního roku, je každá snaha o vyjednávání dle mého názoru znakem slabosti a nechápu ji.

28.5.2022 v 10:04 | Karma článku: 24.60 | Přečteno: 432 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Chtěli byste portrét od humanoidní robotické umělkyně?

Nadzvedla mě ze židle zpráva, že vznikl portrét anglické královny Alžběty II. a to z robotických rukou umělé inteligence, nazývané humanoidní robotickou umělkyní. Zhotovený portrét má fauvistické rysy. Bude královna poctěna?

28.5.2022 v 9:12 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 72 | Diskuse

Vlasta Fišrová

Miluju sobotní rána, kdy je tu klid a můžu psát

Kurz tvůrčího psaní už skončil, dobrá nálada naštěstí nikoliv. Ozývá se chuť pokoušet literární múzu, zvláště pak veselé historiky erotické. Nejdřív si dám kafíčko a domácí makovník s čokoládou, pak už se chopím pera klávesnice.

28.5.2022 v 7:32 | Karma článku: 6.01 | Přečteno: 88 | Diskuse

Filip Vracovský

Jak těm Ukrajincům chutnala ta koprovka zadarmo ?

Aneb jak se snadno a rychle připravit o někoho komu nejste putna. Má nenávist nějaké poznávací znamení ? Vzoreček, nebo podpis ?

28.5.2022 v 6:50 | Karma článku: 34.89 | Přečteno: 4379 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2714


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Najdete na iDNES.cz