Slovenský Adolf Hitler? Ne! Jen krach multikulturalismu a EU

24. 11. 2013 16:33:59
Ikona multikulturalismu Anna Šabatová veřejně volala před několika měsíci po cenzuře medií a svobody slova, neboť jí vadí odpor Čechů k soužití s Romským etnikem. Po vítězství fašisty Mariana Kotleby ve slovenských volbách asi bude rovnou volat po zákazu svobodných voleb?

KotlebaV úvodu je třeba opravit propagandu českých a slovenských medií o tom, že Marian Kotleba je nacista. Kdyby byl nacista, musel by být sám proti sobě, neboť nacismus (neonacismus) je rasistická teorie hlásající vyhlazení všech méněcenných ras, tedy i Slováků, Čechů apod.

Marian Kotleba je tedy spíše fašistou nebo nacionalistou. Podstatné je to, že jeho vítězství ve slovenských volbách je způsobeno agresivní multikulturní propagandou financovanou Evropskou unií a prosazovanou skupinou multikulturalistů a lidskoprávních organizací, které otevřeně hlásají zvýhodňování jednoho etnika (Romů) na úkor jiného etnika (Slováků).

Česká média okamžitě přišla s prohlášeními, že vývoj na Slovensku je varováním i pro Českou republiku. Je zajímavé, že většina komentářů láteří nad vítězstvím Mariana Kotleby, ale neřeší, co k němu vedlo. Proč se třeba nezamyslí také nad tím, proč v regionech, kde převládají problémy v soužití s Romy sílí čeští nacionalisté? Nebo například v sousedním Německu vítězí v místech, jež mají problémy s islámskými přistěhovalci němečtí nacionalisté?

Odpověď Evropské unie a multikulturalistů je jasná: „Problém je v Češích (Němcích, Slovácích), ale rozhodně ne v chování těch jiných. Dokud ovšem nepochopí státní správa, politici a i tito multikulturalisté, že problém je v jasném a otevřeném zvýhodňování a protěžování jedné skupiny (etnika) na úkor jiné, budou i nadále sílit nacionalisté, fašisté a jiná protestní hnutí. A co pak tito radikálové udělají? Budou chtít zrušit svobodu slova a zavést cenzuru medií jako Anna Šabatová, Šádí Shanaáh a jiné podobné postavičky z multikulturní fronty? Nebo rovnou zakáží svobodné volby?

Možná budu hodně provokativní, ale republikánské ideály svobody, rovnosti a bratrství jsou již dávno minulostí, neboť je zrušila právě Evropská unie ruku v ruce s multikulturalisty. Ti nejvíce volají po protěžování a zvýhodňování etnických menšin, islámu či homosexualismu. A perzekuují každý projev odlišného názoru, který je s oficiální dogmatikou v rozporu. Této jejich politice je postupně přizpůsobována státní správa, nebo také soudy.


Tento jev je například dobře patrný na kauzách malé Natálky a Patrika. Zatímco hnusní bílí rasisté co způsobili popáleniny Natálce jsou mediálně likvidováni a všude se píše o rasově motivovaném útoku, malý Patrik, napadený a málem umučený romskými rasisty je pro média, politiky a soudy pouze klasickou obětí násilí.

Kardinál Dominik Duka prohlásil, že církve jsou zde pro celou společnost. Vím, že odpůrce církví to nepotěší, ale jeho slova jasně vystihují prohlubující se stav naší i evropské společnosti. Zatímco stát se vzdává ideálu svobody, rovnosti a bratrství a nahrazuje je za halasného potlesku neomarxistů a multikulturalistů diktaturou, církve budují společnosti založené právě na těchto ideálech svobody, rovnosti a bratrství.


Už ne ve státě, ale v církevním společenství jsou si bílý i černý rovni. V církevním společenství není člověk kvůli svému romskému původu zvýhodňován, ale také se neodsuzuje. Není to ideologie multikulturalismu, která dokáže čelit rasismu a nerovnoprávnosti, nýbrž dobrá zvěst evangelia. Multikulturalisté a Evropská unie to ale nikdy nepochopí, protože je jim bližší rasismus namířený proti bílým, islámská nadřazenost a vše zaměřující se proti Ježíši Kristu. Jeho poselství totiž nezapadá do představ o třídním a rasovém boji těchto „pokrokářů“.

Tohle asi pomohlo vyhrát volby Kotlebovi. Jeho volební leták:

Volební leták

Více o letáku v prohlášení Romského parlamentu zde.

Autor: Lukáš Lhoťan | neděle 24.11.2013 16:33 | karma článku: 38.51 | přečteno: 3705x

Další články blogera

Lukáš Lhoťan

Alternativní verze historie aneb jak StB předala Československo neomarxistům v Bruselu ...

Když si již uvědomělí soudruzi z StB uvědomili, že stávající komunistický systém již nemá šanci existovat, tak se spojili s marxistickými extremisty, kteří byli extrém i na komunisty, a odstartovali tzv. Sametovou revoluci 17.11.

30.11.2017 v 19:28 | Karma článku: 14.80 | Přečteno: 496 | Diskuse

Lukáš Lhoťan

Halík odsoudil nenávist k ďáblu ...

Jste křesťan a odmítáte Satana? Tak Tomáš Halík Vám nepodá svaté přijímání! Vyplývá to z jeho kázání v Litomyšli, který zveřejnil Christnet.eu A je to opravdu šokující.

9.7.2017 v 21:50 | Karma článku: 24.93 | Přečteno: 1358 | Diskuse

Lukáš Lhoťan

Jak čeští muslimové lžou o těch, kteří poznají o čem je islám a začnou před ním varovat

Když jsem v roce 2010 začal veřejně pod svým pravým jménem upozorňovat na nebezpečí islamizace a islámského extremismu, tak jsem musel čelit i promyšlené kampani českých islamistů vůči své osobě. Jedním z bodu bylo i očerňování.

25.6.2017 v 17:06 | Karma článku: 19.26 | Přečteno: 1401 | Diskuse

Lukáš Lhoťan

Diplomat republiky Kongo: Z Afriky prchá hlavně spodina společnosti ...

V naších mediích se nás někteří novináři a aktivisté snaží přesvědčovat, že se nemáme bránit masové imigraci do Evropy, protože je to přínosné a obohacující. A když to přeženu, tak každý druhý uprchlík je podle nich jaderný fyzik

11.4.2017 v 18:53 | Karma článku: 26.23 | Přečteno: 996 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Vladimír Veverka

Falešné referendum o Brexitu a jeho následky - demokracie

I když jsme ve fázi brexitu nebrexitu, tak se ukazuje jak pevná je v Británii demokracie, a že falešná referenda jak je známe i u nás mohou snadno narazit! Ona většinou nemají demokratický základ a připojený obrázek to dokumentuje

21.3.2019 v 23:25 | Karma článku: 5.69 | Přečteno: 92 |

Jindřich Jašík

Moderní psychiatrie očima pacientů...

Sexuální zneužívání, nedodržování přirozené intimity, lidská degradace, ponižování ...to všechno se dnes děje na některých uzavřených odděleních psychiatrických léčeben a já mám pocit, že je potřeba o tom začít mluvit.

21.3.2019 v 22:41 | Karma článku: 6.36 | Přečteno: 114 | Diskuse

Alena Kulhavá

Zásadně jiná čísla, která v dnešní debatě přinesl člověk, který ročně šetří Škodovce

50 miliónů korun na úsporách energie (potenciál je půl miliardy ročně), další velké peníze šetří dalším firmám a je v kontaktu s širší veřejností. Jeho syn ve školách i na doporučení jeho ředitele velmi fundovaně přednáší

21.3.2019 v 21:35 | Karma článku: 7.83 | Přečteno: 307 |

Jan Ziegler

Nehorázná ruská drzost a mafiánský teror v režii chráněnce Kremlu

Z pražských bytů, které spravuje Ruská federace, jsou mafiány za pomoci brutálního násilí a dalších nevybíravých nátlakových metod vyháněni nájemníci. Chválím české ministerstvo zahraničí, že situaci řeší.

21.3.2019 v 17:47 | Karma článku: 29.18 | Přečteno: 1015 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Proč je dnes mezi lidmi tolik majitelů psů…?

S odpovědí na tuhle otázku si já osobně moc lámat hlavu nemusím a sám pro sebe to mám jasně vyřešené. Svůj názor na věc prozradím i Vám, ale až na konci mého dnešního zamyšlení...

21.3.2019 v 14:12 | Karma článku: 28.30 | Přečteno: 1261 | Diskuse
Počet článků 855 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2695


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Najdete na iDNES.cz