Pátek 2. června 2023, svátek má Jarmil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 2. června 2023 Jarmil

Politicky nekorektně: "Až Izrael nebude jsme na řadě my"

3. 01. 2013 11:32:15
Jeden z vůdců Muslimského bratrstva v Egyptě Assám Ajrám prohlásil, že Izrael do deseti let zanikne a z jeho území budou vyhnání Židé a budou tam usídlení Palestinci z uprchlických táborů. Ale jinak samozřejmě budou na jeho území žít v míru vedle sebe muslimové, židé a křesťané. Fikce? Ne realita islámské propagandy.

Muslimové demonstrují proti židům
V rozhovoru pro arabský deník Aš-Šark al-Awsat si příliš nebral servítky. Sice neřekl přímo jak Izrael zanikne, ale z jiných projevů vůdců tohoto hnutí a jim spřízněných duchovních je víc než jasné, že to nebude mírem. Naopak muslimští duchovní přímo vyzývají k tomu, že musí být území již jednou ovládané muslimy dobyté zpět jakýmkoliv

způsobem. Velmi vtipné je také zašmodrcháni v jeho rozhovoru, kdy nejprve říká, že Židé budou vyhnání, ale pak tvrdí, že pod islámem tam budou židé žít v míru.

Co je znepokojivé je fakt, že hrozbu skrytou za tímto procesem podceňují nejen obyčejní občané, ale i mnozí politici a bezpečnostní odborníci. A přitom se ta hrozba týká i nás.

Občas slyším od některých katolíků, levičáků apod. prohlášení, že vlastně si Izrael může za vše sám. A až ti muslimové „srovnají“ židy do latě bude klid. Přece jen odlišnost židů, jejich píle a snaha mít se lépe než je davový průměr vždy ty co nesnášejí odlišnost dráždil a tedy v tom jim uniformita islámu vyhovuje, byť se mohou mnohdy tvářit jako jeho odpůrci.

A tak mohou být projevy muslimů jako je Assám Ajrám ponechávány chladnými. Možná to je i jeden ze záměrů proč jsou tyto projevy pronášeny veřejně. Prostě mají připravit Západ na to, že až budou muslimové dost silní a zaútočí na Izrael, tak jej mají Zápaďané nechat na holičkách jako kdysi nechali na holičkách Československo a naservírovat Izrael muslimům na stříbrném podnosu jak naservírovali Československo Hitlerovi a pak i Stalinovi.

Jenže zničením Izraele to neskončí. Probuzená ideologie islámské expanze povede k tomu, že salámovou taktikou se budou pravověrní muslimové snažit získat pod kontrolu islámu nejprve území, která kdysi islámské zákony ovládaly a poté i ta další. Tam kde to půjde mírovou cestou, tam využijí porodnosti a šíření islámu pomoci PR, tam kde to takto nepůjde sáhnou po osvědčených metodách násilí a vydírání.

Přesně na těchto metodách kdysi islám postavil Mohamed a jeho následovníci, díky jejichž propracování zaútočili a dobyli nejednu říši. A zde je jeden z paradoxů doby. Neboť území dnešního Izraele a palestinských území kdysi muslimští dobyvatelé ukradli. Stejně jako ukradli území a zmasakrovali miliony původních obyvatel Egypta, Afriky, Asie, Evropy apod. Jenže to je politický nekorektní a tak se o tom nemluví.

A tak až bude zničen stát Izrael a Evropa bude čelit nové vlně džihádu a islámského dobývání bude pozdě se ptát nešlo tomu zabránit? Šlo, ale to by Evropská unie a národní státy museli efektivně čelit masové imigraci muslimů, šíření politického islámu, řešit společenské problémy, neobětovávat Izrael a hlavně myslet na budoucnost příštích generací.

Jenže to se dnes neděje, maximálně se o tom jen propagandisticky mluví. Jenže díky tomu ztratíme nejen předsunuté místo střetu s džihádem - Izrael, ale také díky tomu za pár desetiletí povedeme občanskou válku v evropských městech a vesnicích v nichž přitom nemusíme zvítězit.

Ukázka z protižidovských kázání v brněnské mešitě

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Lukáš Lhoťan | čtvrtek 3.1.2013 11:32 | karma článku: 32.71 | přečteno: 2706x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Emrich Sonnek

Spěchej pomalu

Podnikatel vytahuje stravenky. Má jich pěkný balík. Pokladní každou z nich pečlivě zkontroluje a označí. Nepočítám, kolik jich je. Vleklé čekání si krátím pozorováním onoho zákazníka.

1.6.2023 v 18:36 | Karma článku: 15.55 | Přečteno: 274 | Diskuse

Jan Ziegler

Drtivá porážka Zemana a Babiše v Hospodářské komoře

Prezidentem Hospodářské komory zvolili delegáti jejího sněmu Zdeňka Zajíčka, který byl dosud viceprezidentem této instituce. To je dobrá zpráva, rozhodně lepší než kdyby zvítězil jeho protikandidát Martin Pecina.

1.6.2023 v 15:43 | Karma článku: 18.12 | Přečteno: 299 | Diskuse

Jan Pražák

Dusno v tramvaji

Tramvaj číslo devět byla toho nezvykle parného květnového odpoledne zpola zaplněná, pár lidí stálo, ale při podrobnějším prozkoumání prostoru uvnitř vozu by se našlo ještě i několik sedaček volných.

1.6.2023 v 14:34 | Karma článku: 24.10 | Přečteno: 472 | Diskuse

Jan Ziegler

Mladé Ukrajinky: Za ruštinu nás nikdo nešikanoval

Brutální ruská agrese je vyhnala z rodné země. Nový domov dívky našly na jihu Čech. Jsou u nás spokojené, na Ukrajinu se vracet nechtějí, po kamarádech se jim však stýská. Ukrajinci podle nich sami zavrhují vše ruské.

1.6.2023 v 12:04 | Karma článku: 20.54 | Přečteno: 535 | Diskuse

Vladimír T. Gottwald

Úsměvy a úšklebky XXXIII. (o dětičkách, kočičkách a dědcích)

Dneska slavím, v tom jsem pilný, jsemť způsobně svátkomilný. Když už mají svátek děti, snad můžou slavit i kmeti – obzvláště my infantilní?

1.6.2023 v 9:00 | Karma článku: 24.82 | Přečteno: 757 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2716


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Vláda téměř vyčerpala rozpočet. Stanjura se chystá zasáhnout co nejdřív

V květnu skončil státní rozpočet ve schodku 271,4 miliard korun, v dubnu to bylo dvě stě. Schválený rozpočet přitom za...

Kráska opustila armádu, aby se stala nejpřitažlivější řidičkou kamionu

Osmadvacetiletá Nicolle z Velké Británie si říká Trucker Baddie a je řidičkou kamionu. Dříve pracovala pro armádu, ale...

Sharon Stone se v 65 letech ukázala v plavkách. Sklízí obdiv i kritiku

Sharon Stone oslavila v březnu pětašedesáté narozeniny. Hollywoodská hvězda je pyšná na svou postavu a na Instagramu se...

Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

Podávám na Taťánu Kuchařovou žalobu za pomluvu, oznámil Brzobohatý

Ondřej Gregor Brzobohatý (40) oznámil, že se rozhodl podat žalobu za pomluvu na svou exmanželku Taťánu Kuchařovou (35)....