Sobota 27. listopadu 2021, svátek má Xenie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Politicky nekorektně: "Až Izrael nebude jsme na řadě my"

3. 01. 2013 11:32:15
Jeden z vůdců Muslimského bratrstva v Egyptě Assám Ajrám prohlásil, že Izrael do deseti let zanikne a z jeho území budou vyhnání Židé a budou tam usídlení Palestinci z uprchlických táborů. Ale jinak samozřejmě budou na jeho území žít v míru vedle sebe muslimové, židé a křesťané. Fikce? Ne realita islámské propagandy.

Muslimové demonstrují proti židům
V rozhovoru pro arabský deník Aš-Šark al-Awsat si příliš nebral servítky. Sice neřekl přímo jak Izrael zanikne, ale z jiných projevů vůdců tohoto hnutí a jim spřízněných duchovních je víc než jasné, že to nebude mírem. Naopak muslimští duchovní přímo vyzývají k tomu, že musí být území již jednou ovládané muslimy dobyté zpět jakýmkoliv

způsobem. Velmi vtipné je také zašmodrcháni v jeho rozhovoru, kdy nejprve říká, že Židé budou vyhnání, ale pak tvrdí, že pod islámem tam budou židé žít v míru.

Co je znepokojivé je fakt, že hrozbu skrytou za tímto procesem podceňují nejen obyčejní občané, ale i mnozí politici a bezpečnostní odborníci. A přitom se ta hrozba týká i nás.

Občas slyším od některých katolíků, levičáků apod. prohlášení, že vlastně si Izrael může za vše sám. A až ti muslimové „srovnají“ židy do latě bude klid. Přece jen odlišnost židů, jejich píle a snaha mít se lépe než je davový průměr vždy ty co nesnášejí odlišnost dráždil a tedy v tom jim uniformita islámu vyhovuje, byť se mohou mnohdy tvářit jako jeho odpůrci.

A tak mohou být projevy muslimů jako je Assám Ajrám ponechávány chladnými. Možná to je i jeden ze záměrů proč jsou tyto projevy pronášeny veřejně. Prostě mají připravit Západ na to, že až budou muslimové dost silní a zaútočí na Izrael, tak jej mají Zápaďané nechat na holičkách jako kdysi nechali na holičkách Československo a naservírovat Izrael muslimům na stříbrném podnosu jak naservírovali Československo Hitlerovi a pak i Stalinovi.

Jenže zničením Izraele to neskončí. Probuzená ideologie islámské expanze povede k tomu, že salámovou taktikou se budou pravověrní muslimové snažit získat pod kontrolu islámu nejprve území, která kdysi islámské zákony ovládaly a poté i ta další. Tam kde to půjde mírovou cestou, tam využijí porodnosti a šíření islámu pomoci PR, tam kde to takto nepůjde sáhnou po osvědčených metodách násilí a vydírání.

Přesně na těchto metodách kdysi islám postavil Mohamed a jeho následovníci, díky jejichž propracování zaútočili a dobyli nejednu říši. A zde je jeden z paradoxů doby. Neboť území dnešního Izraele a palestinských území kdysi muslimští dobyvatelé ukradli. Stejně jako ukradli území a zmasakrovali miliony původních obyvatel Egypta, Afriky, Asie, Evropy apod. Jenže to je politický nekorektní a tak se o tom nemluví.

A tak až bude zničen stát Izrael a Evropa bude čelit nové vlně džihádu a islámského dobývání bude pozdě se ptát nešlo tomu zabránit? Šlo, ale to by Evropská unie a národní státy museli efektivně čelit masové imigraci muslimů, šíření politického islámu, řešit společenské problémy, neobětovávat Izrael a hlavně myslet na budoucnost příštích generací.

Jenže to se dnes neděje, maximálně se o tom jen propagandisticky mluví. Jenže díky tomu ztratíme nejen předsunuté místo střetu s džihádem - Izrael, ale také díky tomu za pár desetiletí povedeme občanskou válku v evropských městech a vesnicích v nichž přitom nemusíme zvítězit.

Ukázka z protižidovských kázání v brněnské mešitě

Autor: Lukáš Lhoťan | čtvrtek 3.1.2013 11:32 | karma článku: 32.71 | přečteno: 2705x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Vladimíra Bošková

Očkované Norsko: nová vlna

Není rozdíl v úmrtí mezi očkovanými a neočkovanými - studie Norska. Země má téměř 90% proočkovanost, ale zažívá nárůst infekce i hospitalizací.

27.11.2021 v 17:34 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 33 | Diskuse

Jan Tichý(Bnj)

Svět naruby

Není náš svět tak trochu převrácen na hlavu a úplně proti přírodě? Podívejme se, co platilo za našich předků.

27.11.2021 v 17:07 | Karma článku: 8.92 | Přečteno: 91 | Diskuse

Kamila Steinova

Jak jsem poprvé psala KHS

Rozhodla jsem se napsat Krajské hygienické stanici. Situace začíná být vážná, už se nejedná jen o virus, co je podobný chřipce. Přečtěte si následující řádky:

27.11.2021 v 16:41 | Karma článku: 10.92 | Přečteno: 184 | Diskuse

Vladimíra Bošková

Nadávky i pláč

V záběrech ČT24 se zlobili i plakali tu studenti, tu podnikatelé - zbytečně nakoupené nové šaty na večírek, zbytečně nakoupené potraviny, jež podlehnou zkáze. Nouzový stav!

27.11.2021 v 12:22 | Karma článku: 23.84 | Přečteno: 589 | Diskuse

Pavel Jurutka

Lidová nemocnice Lány má vyčerpané kapacity

Situace v Lidové nemocnici v Lánech se dramatizuje. Kapacity jsou vyčerpány, sdělil ředitel nemocnice Vratislav Zednář, sundal si protichemický oblek a zapálil doutník, což, jak potvrdil, je jediné, co v krátké přestávce stihne.

27.11.2021 v 10:17 | Karma článku: 21.03 | Přečteno: 501 | Diskuse
Počet článků 854 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2713


Bývalý muslim a autor knihy Islám a islamismus v České republice, bývalý redaktor židovského webu Shekel.cz, analytik Da Vinci Prague Institute o.s. Od roku 1998 do roku 2010 spolupracovník předsedy českých muslimů Muneeba Hasana Alrawiho, do roku 2012 člen Muslimské obce v Brně, absolvent poutě do Mekky, vzdělávacích kurzů o islámu saúdskoarabské World Assembly of Muslim Youth, absolvent studijního pobytu v USA The International Visitor Leadership Program (2010).

Moje knihy na iDNES.cz - Knihy.iDNES.cz

Najdete na iDNES.cz